Aktualność: Dzień Doradcy Podatkowego

W dniach 11-13 maja br. doradcy podatkowi z Podkarpacia uczestniczyli w wycieczce integracyjnej na Dolny Śląsk.  Wyjazd zorganizowany został  w ramach obchodów Dnia Doradcy Podatkowego. 

Pierwszy dzień poświęcony był zwiedzaniu Zamku Książ, który jest jednym z największych zamków w Polsce oraz  Europie i jednocześnie największym zamkiem na Dolnym Śląsku. Kolejnym punktem wycieczki   była wyprawa do podziemnego miasta Osówka i zwiedzanie jednego z obiektów wybudowanego przez nazistów w ramach projektu Riese. Na zakończenie dnia uczestnicy mieli możliwość aktywnie odpocząć i zrelaksować się w Parku wodnym „Tropicana” w Karpaczu.

Drugiego dnia zorganizowano wyjazd kolejką  na Szrenicę i piesze przejście  malowniczymi terenami do wodospadu Kamieńczyk. Wieczorem natomiast  obyła się biesiadna kolacja przy  oprawie muzycznej.

Ostatniego dnia uczestnicy udali się  do unikalnego rezerwatu na terenie Czech, którym jest Skalne Miasto w Adrspach. Miłym przerywnikiem wędrówki  po  ścieżkach miasta  był krótki rejs łodzią po jeziorku położonym wśród formacji skalnych.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu z okazji tegorocznego Dnia Doradcy Podatkowego. Mamy również nadzieję, że spotkamy się za rok w jeszcze szerszym gronie.


 DATA PUBLIKACJI: 2018-05-15 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: ((17) 850 21 92)
Podkarpacki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Targowa 3 p.313
35- 064 Rzeszów

tel. (17) 850 21 92
fax. (17) 850 21 92

x
x