Aktualność: Wyniki II etapu VIII Podkarpackiego Konkurs Wiedzy o Podatkach

Uprzejmie informujemy, że dnia 21 marca 2018 roku w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w  Rzeszowie odbył się II etap VIII Podkarpackiego  Konkursu Wiedzy o Podatkach zorganizowanego przez doradców podatkowych z Podkarpackiego  Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Podkarpackiego  Kuratora Oświaty   w Rzeszowie.  Członkiem Kapituły był Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Piotr Bauman. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu była „Swoboda działalności gospodarczej”. W II etapie Konkursu, który składał się z części pisemnej oraz części ustnej, udział wzięło 26 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego . Laureatami tegorocznego konkursu zostali:

 

 

- Adrian Rogala  Zespół  Szkół Ekonomicznych  im.  Bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu  (I miejsce),

 

- Konrad Borczyk Zespół  Szkół Ekonomicznych  im.  Bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu  (II miejsce),

 

- Karolina Piotrowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli  (III miejsce).

 

Zwycięzcy konkursu zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się dnia 13 kwietnia 2018 roku w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.


Laureaci Konkursu z Przewodniczącym Zarządu Podkarpackiego oddziału KIDP  Marcinem Rymaszewskim oraz  Zastępcą Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Piotrem Bauman.


DATA PUBLIKACJI: 2018-03-23 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: ((17) 850 21 92)
Podkarpacki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Targowa 3 p.313
35- 064 Rzeszów

tel. (17) 850 21 92
fax. (17) 850 21 92

x
x